X
تبلیغات
زولا
پیش بینی مسابقات فوتبال با میلیون ها ریال جایزه در سایت بی طرف سیستم تبلیغاتی تبادل لینک باکس رایگان mi118.com
معرفی سایت ها و وبلاگ ها
یکشنبه 5 خرداد‌ماه سال 1387
فایرفاکس۳ : آیا این سایت را قبلا دیده ام ؟

نسخه سوم فایرفاکس دارای ویژگی ها و قابلیت های تازه ای است که به مرور کشف می شوند! در نسخه جدید این مرورگر ، در سمت چپ نوار آدرس ها قسمتی قرار گرفته است که favicon سایت در آن نمایش داده می شود . هنگامی که بر روی آن کلیک می کنید پنجره کوچکی باز می شود که اطلاعات مرتبط با امنیت آن سایت را به شما می دهد. اما وقتی که بر روی دکمه More Information کلیک کنید ، پنجره دیگری را مشاهده خواهید کرد که به شما در مورد کوکی های ذخیره شده توسط سایت بر روی کامپیوترتان ، رمزهای عبور ذخیره شده مربوط به این سایت و آیا اینکه این سایت قبلا توسط شما دیده شده است یا نه اطلاعاتی را می دهد. همچنین به شما می گوید که چند بار تاکنون این سایت را مشاهده کرده اید.

ff3_moreinfo.png

اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را ببینیم (یعنی همان کاری که برنامه نویسان و توسعه دهندگان فایرفاکس کرده اند) این کار می تواند شما را تا حد زیادی از افتادن به دام حملات فیشینگ و دزدی های اینترنتی حفظ کند اما خوب در عوض امکانی است برای کسانی که بخواهند در مورد سایت های مورد علاقه شما کنجکاوی (بخوانید :فضولی) نمایند. خدا را شکر با هر بار پاک کردن تاریخچه (History) مرورگرتان ، تمام این آمار و ارقام به حالت صفر برمی گردد !

در لحظه نوشتن این مطلب، هنوز نسخه سوم فایرفاکس بصورت رسمی عرضه نشده است و بصورت آزمایشی است . شما می توانید آخرین نسخه پایدار فایرفاکس را از این آدرس دریافت کنید.سایت فایرفاکس پارسی ، می تواند راهنمای خوبی برای شروع کار شما با این مرورگر باشد.

منبع

Ads by Ydc.ir