پیش بینی مسابقات فوتبال با میلیون ها ریال جایزه در سایت بی طرف سیستم تبلیغاتی تبادل لینک باکس رایگان mi118.com
معرفی سایت ها و وبلاگ ها
یکشنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1387
گوگل و اجرا فوتوشاپ بر روی لینوکس
گوگل سرمایه گذاری زیادی رو جامعه اپن سورس کرده و می کنه. از حمایت های مادی و کمک ها برنامه نویسی گرفته تا میزبانی پروژه ها و راهنمایی های مختلف.
البته مسلما هیچ کاری بدون دلیل نیست. تا اینجای کار گوگل تونسته اعتبار خوبی در جامعه اپن سورس کسب کنه و همچنین با توجه به زمان حال حاضر که کاربرهای اینترنتی نظر مثبتی راجع به اپن سورس دارند می تونه علاقه کاربران رو به گوگل افزایش بده که این خیلی می تونه مهم باشه.
اما شاید مهمترین هدف جذب نخبه ها و استعدادهایی هست که وجود دارند. این موضوع رو می شه به وضوح در مسابقات بسیاری که گوگل برگذار می کنه مشاهده کرد.
از دیگر دلایل نیز می شه به مبارزه با مایکروسافت اشاره کرد. شاید درست نباشه ولی هم اکنون جبهه مقابل اپن سورس مایکروسافت هست و این یعنی کمک به دشمن مایکروسافت و به نوعی دشمن دشمن ما دوست ماست …

در آخرین اقدام گوگل که چندی پیش وبلاگ اپن سورس خودش رو افتتاح کرد اعلام کرد قصد داره با کمک به پروژه wine اجرای برنامه فوتوشاپ در لینوکس رو بهتر و روانتر بکنه بطوری که کاربران بتونند از این برنامه براحتی در لینوکس استفاده کنند.

wine یک برنامه شبیه ساز هست که کاربرهای لینوکس علاقه زیادی بهش دارند چراکه بوسیله این برنامه می تونند بسیاری از برنامه های ویندوز رو براحتی بر روی لینوکس اجرا کنند مثل مایکروسافت آفیس - اینترنت اکسپلورر و …

Ads by Ydc.ir