پیش بینی مسابقات فوتبال با میلیون ها ریال جایزه در سایت بی طرف سیستم تبلیغاتی تبادل لینک باکس رایگان mi118.com
معرفی سایت ها و وبلاگ ها
سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1387
مایکروسافت از بروز اشکالات احتمالی پس از نصب XP SP3 خبر می دهد
به گفته ی تیم پشتیبانی کمپانی مایکروسافت، نصب و اجرای سرویس پک سوم ویندوز XP باعث بروز اشکال و ریست شدن چندین باره کامپیوتر برخی از کاربران شده است.

همچنین، مهندس "Jesper Johansson" از برنامه نویسان سابق بخش امنیت شرکت مایکروسافت در وبلاگ شخصی خود از جمع آوری اطلاعات پیرامون این مشکل خبر داده است. تحقیقات او نشان می دهد     منبع: WinBeta.Net    
منبع: WinBeta.Net
به گفته ی تیم پشتیبانی کمپانی مایکروسافت، نصب و اجرای سرویس پک سوم ویندوز XP باعث بروز اشکال و ریست شدن چندین باره کامپیوتر برخی از کاربران شده است.

همچنین، مهندس "Jesper Johansson" از برنامه نویسان سابق بخش امنیت شرکت مایکروسافت در وبلاگ شخصی خود از جمع آوری اطلاعات پیرامون این مشکل خبر داده است. تحقیقات او نشان می دهد بیشتر این مشکل مربوط به سیستم هایی است که مجهز به پردازنده AMD می باشند.

تا این زمان درخواست های کاربران از مایکروسافت پیرامون این نقص بدون جواب مانده است. این اشکال یک روز پس از آن بوجود آمد که مایکروسافت در نسخه عمومی از XP SP3 خود یک بروز رسانی جزئی انجام داد.

"تنها کاری که من انجام دادم دانلود و نصب سرویس پک سوم ویندوز XP بود، پس از آن سیستم یک بار ریست شد و دیگر به هیچ طریق ویندور اجرا نمی شد." این یکی از صدها پیغامی است که در انجمن های رفع اشکال مایکروسافت پیرامون XP SP3 توسط کاربران ارسال شده است.

بسیاری از این کاربران اعلام کرده اند پس از این امر حتی امکان بالا آوردن سیستم عامل در حالت Safe Mode را نیز ندارند.

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از ComputerWorld)

Ads by Ydc.ir