پیش بینی مسابقات فوتبال با میلیون ها ریال جایزه در سایت بی طرف سیستم تبلیغاتی تبادل لینک باکس رایگان mi118.com
معرفی سایت ها و وبلاگ ها
شنبه 4 خرداد‌ماه سال 1387
موبایلتان را وردپرسی کنید!

داشتن نسخه ی موبایل برای وبلاگ ها، تبدیل به یکی از دغدغه های جدید وبلاگ نویسان شده است. حامد ملک در این پست سایتی رو معرفی کردند که این امکان رو به شما میداد تا از خروجی فید rss وبگاه خودتون نسخه ی موبایلی تهیه کنید. این جالبه اما اگه بخواین به آرشیو وبلاگ و همچنین دسته ها (Categoris) از طریق موبایل دسترسی داشته باشید به مشکل بر می خورید. آقای Andy Moore در وبلاگشون پلاگینی رو برای وردپرس معرفی کردند که علاوه بر اینکه از آرشیو، دسته ها و مطالب وبلاگ، نسخه مخصوص موبایل رو تهیه میکنه این امکان رو به شما (مدیر محترم وبلاگ!) میده که به قسمت مدیریت وردپرس خودتون از طریق موبایل دسترسی داشته باشید. شما همچنین میتونید مطلب پست کنید و حتی فایل آپلود کنید. (این تصویر)

نکته ی قابل توجه در مورد این افزونه امکان مشاهده و نوشتن کامنت از طریق گوشی است. (این تصویر)

در صورتی که قسمت tracking این افزونه فعال باشه میتونید که به وسیله WAP Hit Counter آمار دقیق بازدید کنندگان از نسخه موبایل وبگاهتون رو داشته باشید.

آقای Andy Moore همچنین لطف بزرگی به جامعه کاربران وردپرس کردند و با تهیه این کد PHP امکان تشخیص و انتقال هوشمند بازدید کنندگانی که از گوشی موبایل استفاده میکنند را به نسخه موبایل وبگاه فراهم کرده اند.

[+] دریافت افزونه

[+] دیتابیس افزونه های وردپرس

[+] وردپرس فارسی : تیم توسعه دهنده وردپرس فارسی

Ads by Ydc.ir